درباره اورلرد

اورلرد پیشرو در صنعت دوچرخه سازی تایوان

شرکت اورلرد تایوان یکی از کارخانه‌های بزرگ دوچرخه‌سازی در جهان است که مبتنی بر طراحی و ساخت دوچرخه عمل می‌کند. دفاتر تحقیق و توسعه‌ی (R&D) آن در کشورهای کانادا، تایوان و چین مستقر هستند و کارخانه‌های این شرکت در تایوان و چین قرار دارند. بخش عمده ی خط تولید این کارخانه به تولید دوچرخه به برندهای دیگر جهان اختصاص داده شده است. به صورتی که برای دهها برند نام آشنای دیگر در جهان دوچرخه تولید می‌کند. بسیاری از برندهای دوچرخه نام آشنای جهانی، کارخانه و خط تولید ندارند و به همین جهت نمی‌توانند دوچرخه تولید کنند و ساخت دوچرخه ی این برندها توسط کارخانه‌های دیگر انجام می‌شود. بنابراین بخش عمده ی خط تولید این کارخانه ی بزرگ هم به این موضوع اختصاص داده شده است.
تاریخچه اورلرد در سال ۱۹۸۵ فعالیت خود را در تایوان آغاز کرد. در ابتدا تولیدات آن به‌صورت انحصاری برای برند اورلرد صورت می‌گرفت اما با پیشرفت و رشد دفاتر و کارخانه‌های زیرمجموعه ی آن، بخش عمده ی تولیدات آن به ساخت دوچرخه برای برندهای دیگر جهانی اختصاص یافت. و اکنون با ساخت دوچرخه برای دهها برند در سراسر جهان، یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های دوچرخه‌سازی در جهان به شمار میرود.

اورلرد در سال ۱۹۸۵ فعالیت خود را در تایوان آغاز کرد. با پیشرفت و رشد دفاتر و کارخانه‌های زیرمجموعه ی اورلرد، بخش عمده ی تولیدات آن به ساخت دوچرخه برای برندهای دیگر جهانی اختصاص یافت. و اکنون با ساخت دوچرخه برای ده ها برند در سراسر جهان، یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های دوچرخه‌سازی در جهان به شمار میرود.

اورلرد یک انتخاب هوشمندانه برای ایجاد تغییر بزرگ

اطلاعات تماس: